Eaglesi nadigrali Dolphinse, Chiefsima nova pobjeda protiv Chargersa

Philadelphia Eaglesi uspjeli su nadigrati Miami Dolphinse i tako doći do šeste pobjede u sezoni. Eaglesi su nadigrali Dolphinse rezultatom 31:17. Jalen Hurts odigrao je solidnu utakmicu sa 279 yardi i ukupno tri TD-a. Također QB Eaglesa imao je problema s ozljedom tijekom drugog poluvremena, ali poslije utakmice nije htio otkriti je li ozljeda ozbiljna i hoće li utjecati na njegove predstave u idućih nekoliko tjedana.

Hurts je imao i nekoliko izgubljenih lopti, a AJ Brown dominirao je s deset uhvaćenih za 137 yardi. Ovo mu je peta utakmica zaredom u kojoj je imao više od 125 yardi.

U prvoj utakmici protiv bivšeg suigrača, Tua Tagovailoa imao je 23-32 za 216 yardi. Eaglesi su zaustavili Dolphinse na samo 244 yarda u napadu. 17 poena je najmanje poena što su postigli ove sezone. Iduću utakmicu Eaglesi igraju protiv Commandersa, dok će Dolphinsi igrati protiv Patsa.

Kansas City Chiefsi, baš kao i Eaglesi uspjeli su doći do šeste pobjede u sezoni. Chiefsi su slavili baš kao i Eaglesi rezultatom 31:17. Mahomes je imao 424 yarda i četiri TD-a, uz jedan INT. Travis Kelce je dominirao s 12 uhvaćenih lopti za 179 yardi i TD-om. Chiefsi su sada ponovno u laganoj kontroli divizije AFC West, predvode diviziju s tri utakmice prednosti i već je sada poprilično jasno kako će doći do osmog naslova divizije zaredom.

Maquez Valdes-Scantling bio je solidan u ovom susretu s tri uhvaćene lopte za 84 yarda i jedan TD. Justin Herbert oboren je pet puta, a obrana Chiefsa ponovno je odigrala još jedan dobar susret. Herbert je imao 259 yardi, TD, i dva INT-a.

Chargersi u drugom poluvremenu nisu imali poena i naravno taj dio je prelomio utakmicu u korist Chiefsa. Ne samo da imaju dobar napad koji iz tjedna u tjedan izgleda sve bolje, Chiefsi imaju i vrhunsku obranu s odličnom kombinacijom veterana i mladih igrača.

Od ostalih utakmica vrijedi izdvojiti utakmicu Brownsa i Coltsa, u trileru Brownsi su uspjeli slaviti nevjerojatnim rezultatom 39:38.

Steelersi su uspjeli upisati novu pobjedu, nadigrali su Los Angeles Ramse rezultatom 24:17.

Od utakmice u kojoj smo očekivali puno odličnih poteza, napetu utakmicu, dobili smo utakmicu koja je bila riješena nakon prvog poluvremena. Ravensi su uspjeli uništiti Lionse rezultatom 38:6. Veliko iznenađenje napravili su Patsi koji su uspjeli pobijediti divizijske rivale New England Patriotse 29:25.

Bears vs Raiders 30:12

Giants vs Commanders 14:7

Bucs vs Falcons 16:13

Seahawks vs Cardinals 20:10

Broncos vs Packers 19:17